Apie Full Dip®

Full Dip yra labai gerai žinomas prekės ženklas, kurį suformavo aukštos kvalifikacijos inžinieriai. Dėl daugiau nei septynerių metų plėtros ir tyrimų Full Dip yra pirmasis purškiamos gumos / plėvelės gamintojas Ispanijoje ir Europoje.

Full Dip sukūrė nulupamus, purškiamus elastinius dažus, kurie yra specialiai sukurti automobiliams, motociklams ir ratlankiams. Galite individualizuoti, saugoti ir kurti įvairias spalvas. Jis tiekiamas 400ml aerozolių ir 4L paruoštų naudoti skardinių. Tai lengva pritaikyti ir efektyviausia medžiaga rinkoje! Labai konkurencinga kaina, o svarbiausia, jei purškiama teisingai, FullDip dažytiem automobiliam gali nulupti dažus be jokių problemų po daugelio metų taikymo.

Už Full Dip yra puiki komanda, visą savo laiką skirianti purškiamos gumos / plėvelės ir kitų specialių dažų išradimui, tobulinimui rinkoje. FullDip yra stipresnis nei bet kada. Netrukus pateiksime naujienų, naujų spalvų ir dar daugiau. Mes turime geriausią medžiagą visais aspektais! Tai iš tikrųjų yra toks sėkmingas, kad kiti prekės ženklai pradeda mus kopijuoti ir, siekdami to, naudojasi mūsų medžiaga kaip etalonu.


Full Dip®
Deimantinio perlo pigmentai

Full Dip®
Chameleono pigmentai

Full Dip®
4 litrų skardinės

Pigmento rinkinys su deimantinių perlų kristalų dalelėmis. Šiuos pigmentus rekomenduojame purkšti ant juodos arba baltos spalvos pagrindo.

Pigmentino rinkinys Chameleonas (atsižvelgiant į jį, keičiantis spalvai), galimas 4 skirtingų atspalvių, jų pagrindą naudoti rekomenduojama juodu Full Dip pagrindu, tačiau juos galima naudoti su baltu neutralaus efekto pagrindu. Matinis metaliko efektas.

4L skardinėse Full Dip® yra specialiai suprojektuotas didelių (paprastai didesnių nei 3m2) paviršiaus pokyčiams. Skardinėse dažai yra paruošti naudoti su dažų pistoletu (įprastu pistoletu ar elektriniu purkštuvu), nereikia naudoti jokio skiediklio. Visos purškimo spalvos taip pat pateikiamos 4L kategorijoje. Dažniausiai pasitaikantys pritaikymai yra tarp kitų: Transporto priemonėse, motocikluose ar reklaminiuose renginiuose.


Full Dip® spalvos

Standartinės / Kamufiažinės / Neoninės

Apie Full Dip® 4

Metaliko / Perlo

Apie Full Dip® 5

Candy Perlo

Apie Full Dip® 6

Chameleono

Apie Full Dip® 7